Mēnessakmens

Mēnessakmens

Lazurīts Lasīšana Mēnessakmens 2 minūtes Nākamais Obsidiāns

Mēnessakmens - burvīgs un noslēpumainas mēness enerģijas pārstāvis, kas piesaista un mīlēti aizrauj cilvēku uz brīnumaino pasauli.

Zodiaks: Zivis (Pisces), Strēlnieks (Sagittarius), Skorpions (Scorpio), Svari (Libra), Vēzis (Cancer)
Čakras: 

1. saknes Muladhara, 2. krusta kaula, sakrālā, 3. saules pinuma Manipuru, 4. sirds (Heart) Anahata, 6. trešās acs (Third Eye) Adžnu, 7. vainaga (Crown) Sahasrara

 Enerģija: Dziedināšanas, Laimes, Mīlestibas, Projektīvā Jan (izdala enerģiju, aktivizē), Spēju, Uzņēmīgā Iņ (uzņem enerģiju)

 

KĀPĒC? Šis mistiskais akmens ir dziļi saistīts ar mēness enerģiju un tā maģisko ietekmi. Mēnessakmens palīdz mums sajust mieru un mājīgumu, sasaistot mūs ar dabas ritmiem un mēness cikliem. Tās apburošā aura un enerģija veicina emocionālo harmoniju, intuīciju un ļauj mums ielauzties mēness mīlas mākslinieciskajās ietekmēs.

KĀ? Meditējot ar Mēnessakmeni, mēs iegūstam neparastu iespēju saņemt un izjust mēness enerģijas mīlestību, atbalstu un mākslinieciskumu. Tā mistiskās vibrācijas un enerģija atvēr mūsu dvēseli mēness maģijai, emocionālai līdzsvarotībai un neaprakstāmai intuīcijai.

KUR? Nolieciet Mēnessakmeni pie sirds, lai pastiprinātu emocionālu atvērtību, mīlestību un sajustu mēness maģisko burvību. To var izmantot meditācijās, rituālos vai vienkārši ikdienas dzīvē, lai piesaistītu un saglabātu šo akmens mēness enerģiju.

Mēnessakmens - mīlestības un intuīcijas mistiskais akmens, kas pievelk un apburoši ietekmē cilvēku sirdis ar mēness maģiju un mieru.

Ja saņemat Mēnessakmeni kā dāvanu, tas nesīs jums noslēpumaino mēness maģiju un mieru, kļūstot par mīļu un miermīlīgu pavadoni jūsu dzīvē.

Mēnessakmens palīdz:

  • cilvēkiem, kuri meklē mājīgumu un emocionālo harmoniju, savienojot viņus ar dabas ritmiem un mēness cikliem, kas uzlādē viņu dvēseli ar mēness maģiju.
  • cilvēkiem, kas vēlas attīstīt savu intuīciju un emocionālo atvērtību, ļaujot sajust mēness enerģijas mīlestību un burvību.
  • tiem, kuriem nepieciešama emocionāla stabilitāte un mēness mīlas ietekme, lai dzīvotu saskaņā ar mēness ritmiem un atklātu tās noslēpumus.
  • cilvēkiem, kuri vēlas atklāt savu māksliniecisko un radošo potenciālu, sasaistot to ar mistisko mēness enerģiju un burvību. Mēnessakmens ir kā atslēga uz iekšējām sapņu pasaules durvīm un brīnumiem, kas gaida atklāšanu. Tas iedvesmos jūs sapņot un lēkt starp zvaigznēm, saņemot mēness un kosmisko enerģiju.

Iepazīsties ar mūsu Mēnessakmens kristāla plašo kolekciju. Atklāj šī burvīgā kristāla valdzinošo enerģiju un skaistumu!

Pieraksties jaunumiem no Kristālu Spēks

Uzzini par jauniem rakstiem pirmā!

turpināt lasīt