Lazurīts

Lazurīts

Labradorīts Lasīšana Lazurīts 2 minūtes Nākamais Mēnessakmens
Lazurīts - seno civilizāciju svētais akmens, kas sniedz dziļu garīgumu un atklātību.
Zodiaks: Udensvīrs (Aquarius), Strēlnieks (Sagittarius), Skorpions (Scorpio), Svari (Libra), Jaunava (Virgo), Vērsis (Taurus)
Čakras: 

5. kakla (Throat) Višudhu, 6. trešās acs (Third Eye) Adžnu, 7. vainaga (Crown) Sahasrara

 Enerģija: Aizsardzības, Dziedināšanas[5], Mīlestibas, Projektīvā Jan (izdala enerģiju, aktivizē), Spēju

 

KĀPĒC? Lazurīts kalpo kā brīnumains atklātības un gudrības avots. Tā enerģija mūs mudina atbrīvoties no ierobežojošām domām un pieņemt jaunas idejas un iespējas. Lazurīts ir slavens ar spēju veicināt izteiksmību un garīgo pilnveidošanos.

KĀ? Meditējot ar Lazurītu, mēs varēsim iedziļināties garīguma un misticisma pasaulē, atklājot sevī slēptās gudrības un iekšējo spēku. Tā enerģija mierina mūsu prātu un atver ceļu intuitīvai sapratnei un emocionālai harmonijai.

KUR? Lazurītu var nēsāt pie kakla, lai veicinātu izteiksmību un garīgo gudrību. To arī bieži izmanto meditācijās un rituālos, lai saņemtu atbalstu un garīgu spēku. Lazurīts ir kā maigā debesu zvaigzne, kas mūs ved uz gudrības un skaidrības pasauli.

Lazurīts - misticisma un garīguma noslēpumains avots, kas iedvesmo izprast dzīves dziļumus un sasaistīt sevi ar kosmisko māņticību.

Ja saņemat Lazurītu kā dāvanu, tas nesīs mieru jūsu dzīvē, kļūdams par jūsu uzticīgu ceļvedi un garīgo skolotāju.

Lazurīts palīdz:

  • cilvēkiem, kas meklē dziļu garīguma un atklātības pieredzi, atbrīvojoties no ierobežojošām domām un izzinot jaunus misticisma ceļus.
  • cilvēkiem, kas vēlas attīstīt izteiksmību un garīgo gudrību, lai pieņemtu dzīves mācības ar mieru un spēku.
  • tiem, kas meditē un cenšas iegūt garīgo skaidrību un intuitīvu sapratni, lai atklātu dzīves misticismu un sasaistītu sevi ar kosmosu.
  • cilvēkiem, kas cieš no emocionāla līdzsvara trūkuma un meklē dziļumu un mieru savā iekšējā pasaulē. Lazurīts ir kā palīgs un gids, kas ved mūs uz dziļuma un gudrības avotu. Ar Lazurīta spēku mēs iegūstam skaidrību un mieru, kas palīdz sasaistīt sevi ar misticisma un garīguma būtību.

Iepazīsties ar mūsu Lazurīta kristāla plašo kolekciju. Atklāj šī burvīgā kristāla valdzinošo enerģiju un skaistumu!

Pieraksties jaunumiem no Kristālu Spēks

Uzzini par jauniem rakstiem pirmā!

turpināt lasīt