Labradorīts

Labradorīts

Kalnu kristāls Lasīšana Labradorīts 2 minūtes Nākamais Lazurīts
Labradorīts - noslēpumains un spēcīgs meditācijas akmens, kas ienes mums dziļu intuīciju un mistisku saistību ar garīgo pasauli.
Zodiaks: Zivis (Pisces), Udensvīrs (Aquarius), Mežāzis (Capricorn), Strēlnieks (Sagittarius), Skorpions (Scorpio), Lauva (Leo)
Čakras: 

3. saules pinuma Manipuru, 6. trešās acs (Third Eye) Adžnu, 7. vainaga (Crown) Sahasrara

 Enerģija: Spēju, Uzņēmīgā Iņ (uzņem enerģiju)

 

KĀPĒC? Labradorīts ir pazīstams kā akmens, kas atklāj noslēpumus un aizrauj ar mistisku sajūtu. Tā enerģija ienes mums dziļu intuīciju, ļaujot sajust garīgo pasauli un atklāt slēptās patiesības. Labradorīts ir kā vēstnesis, kas nes mums svarīgas ziņas no augstākās sfēras un palīdz atklāt garīgo gudrību.

KĀ? Meditējot ar Labradorītu, mēs atvērsim durvis uz intensīvām garīgajām pieredzēm un iegūsim dziļas atziņas. Tā mistiskā enerģija mierina mūsu prātu un sirdi, ļaujot saņemt skaidrus signālus no kosmiskās telpas un sajust patiesību. Labradorīts palīdz atrisināt jautājumus un atvērties jaunām atklāsmēm.

KUR? Novietojiet Labradorītu pie trešās acs, lai stimulētu un harmonizētu šo čakru. To var izmantot arī meditācijās, rituālos un sapņu darbā, lai saņemtu gudrību un atklātu dziļas garīgās realitātes. Labradorīts ir kā mistiska atslēga, kas atver mūsu iekšējās pasaules durvis un aizrauj mūs ar savu spēcīgo intuīciju.

Labradorīts - mistikas un intuīcijas akmens, kas rada dziļas saiknes ar garīgo dimensiju un sniedz mums gudrību no kosmiskās telpas.

Ja saņemat Labradorītu kā dāvanu, tas ienesīs mistikas sajūtu un dziļu intuīciju jūsu dzīvē.

Labradorīts palīdz:

  • cilvēkiem, kuri meklē mistikas sajūtu un atklāsmes, saistoties ar garīgo pasauli.
  • meditācijas praktizētājiem, kuri vēlas attīstīt un stiprināt savu intuīciju un saņemt skaidrus signālus no augstākās sfēras.
  • tiem, kas cieš no miera trūkuma un nepārtraukta prāta burzmas, jo Labradorīts ir kā mierinājums un aizsargājoša enerģija.
  • cilvēkiem, kuri vēlas atklāt dziļākas patiesības un sajust iekšējo gudrību. Labradorīts ir kā mistisks pasaules ceļš, kas atklāj noslēpumus un atnes gudrību no tālām garīgām sfērām.

Iepazīsties ar mūsu Labradorīta kristāla plašo kolekciju. Atklāj šī burvīgā kristāla valdzinošo enerģiju un skaistumu!

Pieraksties jaunumiem no Kristālu Spēks

Uzzini par jauniem rakstiem pirmā!

turpināt lasīt