Kristāli un to nozīme

Ahāts

Ahāts

Halcedona minerāls ar krāsainiem joslu rakstiem, ko izmanto iezemēšanai un stabilitātei kristālu dziedināšanā.

Amazonīts

Amazonīts

Amazonīts ir zaļi zils minerāls, kas pazīstams ar savu nomierinošo un nomierinošo enerģiju. Tas veicina saziņu, pašizpausmi un emocionālo līdzsvaru.

Ametists

Ametists

Ametists ir vijolītes kristāls, kas pazīstams ar noderīgām un aizsargājamām īpašībām. Tiek uzskatīts, ka tas uzlabo intuīciju, skaidrību un garīgo izpratni.

Astrofilīts

Astrofilīts

Astrofilīts ir lielisks pavadonis astrālajos ceļojumos, jo darbojas gan kā ceļvedis, gan arī kā aizsargs. Astrofilīts palīdz sekot mūsu dzīves patiesajiem mērķiem, kā arī stāties pretim tumšākajām bailēm, aktivizējot katra iekšējo gaismu.

Celestīns

Celestīns

Celestīns, veicina toksīnu izvadīšanu no organisma, labvēlīgi ietekmē DNS, ārstē ausu un acu vainas kā arī mazina kakla un vairogdziedzera problēmas

Citrīns

Citrīns

Citrīna kristāls ir dzeltenīgi oranžs minerāls, kas pazīstams kā "pārpilnības akmens". Tiek uzskatīts, ka tas piesaista bagātību, panākumus un pozitivitāti.

Fluorīts

Fluorīts

Fluorīts ir krāsains minerāls, kas uzlabo fokusu un intuīciju. Tā nomierinošā enerģija veicina emocionālo līdzsvaru un garīgo izaugsmi.

Granāts

Granāts

Granāts palielina organisma pretošanās spējas, paaugstina enerģijas līmeni. Granāts ir arī mīlestības un uzticēšanās akmens, kas attiecībās ienes siltumu, pieķeršanos, izpratni, uzticību, sirsnību un godīgumu. Tas palīdz atrisināt seksuāla rakstura problēmas.

Himalaja sāls

Himalaja sāls

Tradicionāli par rozā sāls stiprajām pusēm uzskata organisma attīrīšanu no šlakvielām, muskuļu audu atslābināšanu, limfas un asinsrites cirkulācijas uzlabošanu, pretiekaisuma iedarbību.

Hovlīts

Hovlīts

Īpaši nomierinošs akmens, kuru pielieto, lai mazinātu visu veidu stresu. Labi palīdz pret bezmiegu, kuru izraisa pārlieku aktīvs prāts. Ievietots kabatā, tas absorbē personīgās dusmas, vai citu dusmas, kas vērstas pret jums. Uzskata, ka tas aizsargā no nevēlamiem, fantomiem.

Jašma

Jašma

Barojošs akmens, kas veicina stabilitāti un mieru ar zemējošām enerģijām un zemes nokrāsām.

Kalnu kristāls

Kalnu kristāls

Kalnu kristāls ir akmens, kuru plaši izmanto dziedniecībā. Kalnu kristālu, kas pazīstams kā "dziedināšanas meistars", iespējams ieprogrammēt jebkuram mērķim, tam arī piemīt spēja pastiprināt citu kristālu iedarbību

Kalnu kristāls (Kvarcs)

Kalnu kristāls (Kvarcs)

Kalnu kristāls (kvarcs) ir dabisks minerāls, kas pazīstams ar savu augsto vibrāciju enerģiju un spēju pastiprināt nodomus. To izmanto meditācijā, tehnoloģijās un dziedināšanas praksēs.

Labradorīts

Labradorīts

Labradorīts ir satriecošs minerāls ar zaigojošām krāsām, kas uzlabo intuīciju, iztēli un radošumu. Tas veicina garīgo izaugsmi un aizsardzību.

Lavas akmens

Lavas akmens

Lavas akmens pats par sevi ir viegls, porains, un tāda ir arī tā enerģētika. Tas ir maigi piezemējošs, tā iedarbība nesitīs laukā korķus, kā var notikt ar aktīvākiem kristāliem. Taču visinteresantākais ir tas, ka šis akmens ir kā radīts, lai lietotājs ar to paspēlētos, jo tas labi uzsūc un saglabā ēterisko eļļu aromātu.

Lazurīts

Lazurīts

Lazurīts ir zils kristāls, kas veicina patiesību, gudrību un pašapziņu. Tas uzlabo intuīciju, komunikāciju un garīgo izaugsmi.

Malahīts

Malahīts

Malahīts ir vara minerāls ar zaļām joslām. Tas ir spēcīgs dziedinošs akmens, kas veicina transformāciju, izaugsmi un aizsardzību.

Mēnessakmens

Mēnessakmens

Mēnessakmens ir zaigojošs minerāls, kas pazīstams ar savu saistību ar mēnesi un sievišķo enerģiju. Tas uzlabo intuīciju, emocionālo līdzsvaru un radošumu.

Obsidiāns

Obsidiāns

Vulkāniskais stikls, kas veidojas no ātras dzesēšanas, tiek izmantots aizsardzībai un emocionālai dziedināšanai, pazīstams ar gludu un spīdīgu virsmu.

Onikss

Onikss

Onikss ir aizsargājošs zemējuma akmens, kas palīdz iegūt iekšējo spēku un stabilitāti, vienlaikus absorbējot negatīvo enerģiju un veicinot garīgo skaidrību.

Opalīts

Opalīts

Opalīts ir sintētisks opāls, tie ir akmeņi ar ļoti smalku vibrāciju, kas stimulē savdabību un radošo potenciālu. Psiholoģiskā plāksnē tas pastiprina raksturīgās īpašības un pārveido tās. Palielinot pašvērtējumu, opāls palīdz saprast jūsu potenciālu. Opāls sniedz vieglumu un nepiespiestību, veicina interesi par mākslu.

Saules akmens

Saules akmens

Saules akmens ir mirdzošs laukšpats, kas atstaro gaismu kā saule. Tas ir pazīstams ar radošuma, līderības un vitalitātes uzlabošanu.

Sodalīts

Sodalīts

 Šis akmens stimulē čiekurveida dziedzera darbību un trešo aci, padziļinot meditāciju. Sodalīts liek būt patiesam, tai pašā laikā ļaujot palikt uzticīgam sev un saviem uzskatiem. Sodalīts stimulē uzticēšanos un draudzīgas attiecības kolektīvā. Veicina racionālu domāšanu, objektivitāti, uzlabo spēju izteikt emocijas vārdos. 

Tirkīzs

Tirkīzs

Tirkīzs veicina mutisko un rakstisko sazināšanos un patiesu jūtu izpausmi. Kā līdzsvarojošs akmens tirkīzs ir neatsverams mainīga garastāvokļa stabilizētājs un nervu nomierinātājs. Tirkīzs palīdz mums justies saistītiem ar zemi, kad darām garīgu darbu. Tas ir spēcīgs arī visa cilvēka ķermeņa atjaunotājs. 

Tīģeracs

Tīģeracs

Tīģeracs kristāls ar savu valdzinošo čalošanos piedāvā spēcīgu aizsardzību un iezemējošo enerģiju. Tas uzlabo fokusu, intuīciju un lēmumu pieņemšanu.

Unakīts

Unakīts

Unakītam piemīt iezemējošs efekts. Labs aizsargakmens. Balansē emocijas un uzlabo vizualizācijas prasmes. Unakīts atbrīvo no pārlieka žēluma pret sevi un pārāk lielas sava nozīmīguma uzsvēršanas.