Laipni lūgti interneta veikalā Kristālu Spēks, kas ir galvenais tiešsaistes centrs kristālu izpētei un apgaismībai. Iepazīstiet burvīgo kristālu valstību, izprotiet to unikālās īpašības un izmantojiet to transformējošo enerģiju. Mūsu rūpīgi atlasītais piedāvājums sniedz kolekciju, kas aptver plašu šo dabas dārgumu enerģētisko klāstu!
Ahāts

Ahāts

Halcedona minerāls ar krāsainiem joslu rakstiem, ko izmanto iezemēšanai un stabilitātei kristālu dziedināšanā.

Amazonīts

Amazonīts

Amazonīts ir zaļi zils minerāls, kas pazīstams ar savu nomierinošo un nomierinošo enerģiju. Tas veicina saziņu, pašizpausmi un emocionālo līdzsvaru.

Ametists

Ametists

Ametists ir vijolītes kristāls, kas pazīstams ar noderīgām un aizsargājamām īpašībām. Tiek uzskatīts, ka tas uzlabo intuīciju, skaidrību un garīgo izpratni.

Astrofilīts

Astrofilīts

Astrofilīts ir lielisks pavadonis astrālajos ceļojumos, jo darbojas gan kā ceļvedis, gan arī kā aizsargs. Astrofilīts palīdz sekot mūsu dzīves patiesajiem mērķiem, kā arī stāties pretim tumšākajām bailēm, aktivizējot katra iekšējo gaismu.

celestīns

Celestīns

Atklāj Celestīna kristālu mierīgo enerģiju. Izmanto to nomierinošās un garīgās īpašības, lai gūtu iekšējo mieru

Citrīns

Citrīns

Citrīna kristāls ir dzeltenīgi oranžs minerāls, kas pazīstams kā "pārpilnības akmens". Tiek uzskatīts, ka tas piesaista bagātību, panākumus un pozitivitāti.

Rozā kvarcs

Rozā kvarcs

Rozā kvarca kristāls tiek novērtēts tā gaiši rozā krāsas dēļ, kas ir tikpat skaista, cik reta. Paskatieties uz šo hipnotizējošo rozā akmeni, un jūs sapratīsiet, kāpēc tas simbolizē beznosacījumu mīlestību. Un ne tikai romantisku mīlestību - universālu mīlestību.

Fluorīts

Fluorīts

Fluorīts ir krāsains minerāls, kas uzlabo fokusu un intuīciju. Tā nomierinošā enerģija veicina emocionālo līdzsvaru un garīgo izaugsmi.

Granāts

Granāts

Granāts palielina organisma pretošanās spējas, paaugstina enerģijas līmeni. Granāts ir arī mīlestības un uzticēšanās akmens, kas attiecībās ienes siltumu, pieķeršanos, izpratni, uzticību, sirsnību un godīgumu. Tas palīdz atrisināt seksuāla rakstura problēmas.

Himalaja sāls

Himalaja sāls

Tradicionāli par rozā sāls stiprajām pusēm uzskata organisma attīrīšanu no šlakvielām, muskuļu audu atslābināšanu, limfas un asinsrites cirkulācijas uzlabošanu, pretiekaisuma iedarbību.

Hovlīts

Hovlīts

Īpaši nomierinošs akmens, kuru pielieto, lai mazinātu visu veidu stresu. Labi palīdz pret bezmiegu, kuru izraisa pārlieku aktīvs prāts. Ievietots kabatā, tas absorbē personīgās dusmas, vai citu dusmas, kas vērstas pret jums. Uzskata, ka tas aizsargā no nevēlamiem, fantomiem.

Kalnu kristāls (Kvarcs)

Kalnu kristāls (Kvarcs)

Kalnu kristāls (kvarcs) ir dabisks minerāls, kas pazīstams ar savu augsto vibrāciju enerģiju un spēju pastiprināt nodomus. To izmanto meditācijā, tehnoloģijās un dziedināšanas praksēs.

Labradorīts

Labradorīts

Labradorīts ir satriecošs minerāls ar zaigojošām krāsām, kas uzlabo intuīciju, iztēli un radošumu. Tas veicina garīgo izaugsmi un aizsardzību.

Lavas akmens

Lavas akmens

Lavas akmens pats par sevi ir viegls, porains, un tāda ir arī tā enerģētika. Tas ir maigi piezemējošs, tā iedarbība nesitīs laukā korķus, kā var notikt ar aktīvākiem kristāliem. Taču visinteresantākais ir tas, ka šis akmens ir kā radīts, lai lietotājs ar to paspēlētos, jo tas labi uzsūc un saglabā ēterisko eļļu aromātu.

Lazurīts

Lazurīts

Lazurīts ir zils kristāls, kas veicina patiesību, gudrību un pašapziņu. Tas uzlabo intuīciju, komunikāciju un garīgo izaugsmi.

Malahīts

Malahīts

Malahīts ir vara minerāls ar zaļām joslām. Tas ir spēcīgs dziedinošs akmens, kas veicina transformāciju, izaugsmi un aizsardzību.

Mēnessakmens

Mēnessakmens

Mēnessakmens ir zaigojošs minerāls, kas pazīstams ar savu saistību ar mēnesi un sievišķo enerģiju. Tas uzlabo intuīciju, emocionālo līdzsvaru un radošumu.

Obsidiāns

Obsidiāns

Vulkāniskais stikls, kas veidojas no ātras dzesēšanas, tiek izmantots aizsardzībai un emocionālai dziedināšanai, pazīstams ar gludu un spīdīgu virsmu.

Onikss

Onikss

Onikss ir aizsargājošs zemējuma akmens, kas palīdz iegūt iekšējo spēku un stabilitāti, vienlaikus absorbējot negatīvo enerģiju un veicinot garīgo skaidrību.

Opalīts

Opalīts

Opalīts ir sintētisks opāls, tie ir akmeņi ar ļoti smalku vibrāciju, kas stimulē savdabību un radošo potenciālu. Psiholoģiskā plāksnē tas pastiprina raksturīgās īpašības un pārveido tās. Palielinot pašvērtējumu, opāls palīdz saprast jūsu potenciālu. Opāls sniedz vieglumu un nepiespiestību, veicina interesi par mākslu.

Saules akmens

Saules akmens

Saules akmens ir mirdzošs laukšpats, kas atstaro gaismu kā saule. Tas ir pazīstams ar radošuma, līderības un vitalitātes uzlabošanu.

Sodalīts

Sodalīts

 Šis akmens stimulē čiekurveida dziedzera darbību un trešo aci, padziļinot meditāciju. Sodalīts liek būt patiesam, tai pašā laikā ļaujot palikt uzticīgam sev un saviem uzskatiem. Sodalīts stimulē uzticēšanos un draudzīgas attiecības kolektīvā. Veicina racionālu domāšanu, objektivitāti, uzlabo spēju izteikt emocijas vārdos. 

jašma

Sarkanā Jašma

Barojošs akmens, kas veicina stabilitāti un mieru ar zemējošām enerģijām un zemes nokrāsām.

tirkīzs

Tirkīzs

Tirkīzs veicina mutisko un rakstisko sazināšanos un patiesu jūtu izpausmi. Kā līdzsvarojošs akmens tirkīzs ir neatsverams mainīga garastāvokļa stabilizētājs un nervu nomierinātājs. Tirkīzs palīdz mums justies saistītiem ar zemi, kad darām garīgu darbu. Tas ir spēcīgs arī visa cilvēka ķermeņa atjaunotājs. 

Tīģeracs

Tīģeracs

Tīģeracs kristāls ar savu valdzinošo čalošanos piedāvā spēcīgu aizsardzību un iezemējošo enerģiju. Tas uzlabo fokusu, intuīciju un lēmumu pieņemšanu.

Turmalīns

Turmalīns

Turmalīns - līdzsvara un vitalitātes sargs. Šis aizsargājošais kristāls ne tikai pasargā no negācijām, bet arī veicina emocionālo līdzsvaru. Uzlabo tavas vizualizācijas prasmes un rod tevī drosmi. Ļauj turmalīnam atbrīvot sevi no pašapmierinātības un ego, vadot tevi harmoniskas dzīves virzienā.

Unakīts

Unakīts

Unakītam piemīt iezemējošs efekts. Labs aizsargakmens. Balansē emocijas un uzlabo vizualizācijas prasmes. Unakīts atbrīvo no pārlieka žēluma pret sevi un pārāk lielas sava nozīmīguma uzsvēršanas.

Nefrīts

Nefrīts

Nefrīts ir mierpilns, zaļš kristāls, kas tiek uzskatīts par harmonijas un līdzsvara simbolu. Tas veicina emocionālo labsajūtu, gudrību un labklājību.

Karneols

Karneols

Karneols ir silti oranžs kristāls, kas tiek uzskatīts par vitalitātes un radošuma avotu. Tas stiprina drosmi, pašpārliecinātību un spēcīgu personīgo izpausmi.

Jautājumi par kristāliem

Holistiskās labsajūtas un garīgās prakses jomā vairāki kristāli ir pazīstami ar savām aizsargājošajām īpašībām. Starp tiem Melnais Turmalīns izceļas ar savu spēcīgo zemējošo iedarbību un spēju pasargāt no negatīvām enerģijām. Arī Ametists ar tā mierīgajiem violetajiem toņiem tiek augstu vērtēts kā kristāls, kas rada aizsargbarjeru, vienlaikus veicinot prāta skaidrību un mieru. Tiek uzskatīts, ka Obsidiāns, kas ir pārsteidzoši melns akmens, absorbē un pārveido negatīvās vibrācijas, nodrošinot valkātājam aizsardzību. Visbeidzot, Nefrīts, kas pazīstams ar savu nomierinošo zaļo būtību, ir saistīts ar aizsargājošu enerģiju, kas veicina harmoniju un līdzsvaru cilvēka dzīvē.

Aizraujošajā kristālu pasaulē daži akmeņi tiek augstu vērtēti par to spēju piesaistīt laimi un pozitīvu enerģiju. Starp visvairāk pieprasītajiem laimes amuletiem ir šādi:

Zaļais aventurīns: bieži tiek dēvēts par "iespēju akmeni", un tas ir iecienīts, jo spēj veicināt labklājību un nest veiksmi naudas lietās.

Citrīns: pazīstams kā "veiksmes akmens", izstaro dinamisku enerģiju, kas, kā tiek uzskatīts, veicina labklājību, panākumus un pārpilnību dažādos dzīves aspektos.

Nefrīts: daudzās kultūrās nefrīts jau gadsimtiem ilgi ir novērtēts kā sinonīms mierīgumam, gudrībai un labklājībai, tāpēc tas ir populāra izvēle tiem, kas meklē veiksmi.

Tīģera acs: tiek uzskatīts, ka tā valdzinošais izskats nodrošina aizsardzību, vienlaikus piesaistot veiksmi un veicinot spēju saskatīt iespējas.

Pirīts: Šis mirdzošais, zeltam līdzīgais akmens bieži tiek asociēts ar bagātību un pārpilnību, izpelnoties iesauku "muļķa zelts", jo tas, kā zināms, spēj piesaistīt labklājību.

Granāts: kristāls, kas tiek cienīts par spēju iedvesmot mīlestību, kaisli un panākumus, un tas ir piemērots tiem, kas vēlas uzlabot savus personīgos sasniegumus un attiecības.

Tirkīzs: pazīstams ar savām aizsargājošajām un dziedinošajām īpašībām, taču tiek uzskatīts arī par veiksmes nesēju un cerības simbolu.

Atklāj šo laimes kristālu spēku mūsu plašajā kolekcijā, un katrs no tiem ir izvēlēts ar rokām, lai veicinātu jūsu ceļu uz labklājību un panākumiem. Iepazīstieties ar mūsu kolekciju šeit un atrodiet ideālo kristālu, kas jūsu dzīvē ienesīs veiksmes pieskārienu.

dažādi kristāli

Mūsu mērķis.

Mūsu misija ir atklāt un piegādāt visizcilākos kristālus no visas pasaules, kas atlasīti ar rokām, ņemot vērā to unikālās spējas dziedināt, vadīt, aizsargāt un bagātināt katru mūsu ikdienas dzīves aspektu.

Mēs esam apņēmības pilni dot iespēju cilvēkiem, atvieglot dziedināšanu un nodrošināt būtiskus instrumentus pārveidojošam personības ceļojumam. Iegādājoties tikai visaugstākās kvalitātes kristālus un rituālos izstrādājumus visā pasaulē, mūsu mērķis ir piepildīt jūsu dzīvi ar iedvesmu, mieru un Zemes dabas brīnumu atjaunojošo enerģiju.