kas ir kristālu spēks
KRISTALUSPEKS.LV radies pateicoties vīzijai dziedēt ar dažiem mūsu planētas visdārgākajiem dabas elementiem.
Gadsimtiem ilgi Zemes iedzīvotāji savām ārstnieciskajām īpašībām ir izmantojuši kristālus un krāsu terapiju. Tāpat kā katram akmenim ir sava terapeitiskā funkcija, katrai krāsai ir savs viļņa garums un enerģijas frekvence, stimulējot dažādas smadzeņu daļas.
Tā ir kaislība dalīties zināšanās un skaistumā par šo terapeitisko praksi, kuras dēļ vienas ģimenes sievietes izveidoja vietni kristaluspeks.lv.

Kristaluspeks.lv ir mazs sieviešu vadīts uzņēmums, kas atrodas tepat Latvijā, bet mūsu sadarbības partneri ir rūpīgi atlasīti un pārbaudīti kristālu ieguvju īpašnieki no Āzijas un Indijas.
Tādēļ piegādes laiks var būt gan pāris dienas, gan trīis nedēļas, ja kristāls nav uz vietas, bet mēs ticam, ka šo abas dāvanu ir vērts gaidīt!
Mūsu mērķis ir nodrošināt uzticamu tiešsaistes avotu augstas kvalitātes, dziedinošiem kristāliem. Mēs ticam kristālu kā ikdienas spēkam, lai praktizētu prāta, ķermeņa un gara līdzsvaru, tāpēc katrs kristāls tiek izvēlēts ar rokām un enerģētiski attīrīts ar rūpību, lai nodrošinātu to visaugstāko kvalitāti un gatavību.
Neatkarīgi no tā, vai jūs izmantojat mūsu kristālus, lai dziedinātu, aizsargātu vai iedvesmotu, mēs ceram, ka tie var kalpot kā taustāms atgādinājums par jūsu nodomiem izjust labsajūtu un pārpilnību!
kristalu speks noliktava Gulbenē

Dalieties ar saviem pasūtījumiem sociālajos tīklos ar #kristaluspeks

Sazinieties ar mums šeit : info@kristaluspeks.lv