Kalnu kristāls

Kalnu kristāls

Hovlīts Lasīšana Kalnu kristāls 3 minūtes Nākamais Labradorīts

Kalnu kristāls ir spēcīgs un universāls meditācijas akmens, kas piedāvā mūsdienu cilvēkam atbalstu, enerģiju un dziedinošas īpašības.

Zodiaks: Visas                             
Čakras: 

4. sirds (Heart) Anahata, 6. trešās acs (Third Eye) Adžnu, 7. vainaga (Crown) Sahasrara, Aktivizē visas

 Enerģija: Dziedināšanas, Maģiskā, Projektīvā Jan (izdala enerģiju, aktivizē), Spēju, Uzņēmīgā Iņ (uzņem enerģiju)

 

KĀPĒC? Kalnu kristāls ir vispusīgs akmens, kas pielāgojas visām dzīves situācijām. Tas nes mums atbalstu, enerģiju un mieru, palīdzot mums atbrīvoties no negatīvas ietekmes un atrast savu ceļu uz dziedināšanu un garīgo attīstību. Kalnu kristāls ir pazīstams ar savu spēju skaidri ieraudzīt patiesību un iepazīt sevi.

KĀ? Lietojot Kalnu kristālu meditācijās, mēs saņemam tā spēcīgo enerģiju, kas atbalsta mūsu garīgo izaugsmi un sniedz mums mieru. Tas palīdz atbrīvoties no emocionāliem bloķējumiem un atklāt jaunus ceļus uz pilnību un izpratni.

KUR? Novietojiet Kalnu kristālu blakus sev, lai sajustu tā enerģiju un atvērtu savu sirdi un prātu. To var arī izmantot rituālos un telpās, lai tā dziedinošā aura attīrītu enerģētisko vidi un veicinātu skaidrību.

Kalnu kristāls - universāls akmens, kas sniedz mums atbalstu un enerģiju, palīdzot mums attīstīties un izprast sevi.

Ja saņemat Kalnu kristālu kā dāvanu, tas kalpos kā vērtīgs talismans, sniedzot mums spēku un mieru mūsu ceļā uz garīgo pilnveidošanos.

Kalnu kristāls palīdz:

  • visām zodiaka zīmēm - tas sniedz neierobežotas iespējas ietekmēt mūsu ceļu uz garīgo pilnveidošanos.
  • tiem, kas meklē atbalstu un enerģiju, atbrīvojoties no negatīvas ietekmes un emocionāliem bloķējumiem.
  • tiem, kas vēlas atrast mieru un skaidrību savās dzīvēs, sasniedzot garīgo līdzsvaru un pilnveidošanos.
  • tiem, kas vēlas attīrīt enerģētisko vidi un veicināt skaidrību un mieru telpās. Kalnu kristāls ir kā spēcīgs enerģijas avots, kas atvieglo mūsu dzīvi un sniedz mums iespēju attīstīties un izprast sevi. To var saņemt kā vērtīgu dāvanu, kas sniegs mums spēku un mieru ceļā uz garīgo pilnveidošanos. Kalnu kristāls ir piemērots visiem, kuri meklē atbalstu, enerģiju un harmoniju savā dzīvē. Tā spēcīgā enerģija palīdzēs mums atbrīvoties no negatīvas ietekmes un emocionāliem bloķējumiem, tādējādi atvieglojot mūsu ceļu uz skaidrību un emocionālo līdzsvaru. Tas ir akmens, kas veicinās mūsu garīgo izaugsmi un palīdzēs mums izprast patiesību par sevi un savu dzīvi. Nekavējoties ieviesiet Kalnu kristāla enerģiju savā dzīvē un baudiet tās dziedinošās un atbrīvojošās īpašības!

Iepazīsties ar mūsu Kalnu kristāla plašo kolekciju. Atklāj šī burvīgā kristāla valdzinošo enerģiju un skaistumu!

Pieraksties jaunumiem no Kristālu Spēks

Uzzini par jauniem rakstiem pirmā!

turpināt lasīt