Obsidiāns

Obsidiāns

Mēnessakmens Lasīšana Obsidiāns 2 minūtes Nākamais Opāls
Obsidiāns - spēcīgs un aizsargājošs meditācijas akmens, kas nodrošina aizsardzību no negatīvas enerģijas un palīdz mums iegūt skaidrību un spēku.
Zodiaks: Udensvīrs (Aquarius), Mežāzis (Capricorn), Strēlnieks (Sagittarius), Skorpions (Scorpio), Lauva (Leo), Auns (Aries)
Čakras: 

1. saknes Muladhara

 Enerģija: Uzņēmīgā Iņ (uzņem enerģiju)

 

KĀPĒC? Obsidiāns ir kā maģisks talismans, kas spēj izdzēst negatīvo enerģiju no mūsu dzīves un sniegt mums skaidrību un drosmi. Tās spēcīgā aizsardzības enerģija pasargā mūs no ārējiem traucēkļiem un veicina iekšējo mieru, kas ļauj mums labāk saskatīt savu ceļu un dzīves mērķi.

KĀ? Meditējot ar Obsidiānu, mēs atveram savu trešo aci un pievēršamies intuīcijai un dziļajai iekšējai gudrībai. Tās aizsargājošā aura mūs pasargā no negatīvas enerģijas, ļaujot mums brīvi izpausties un atbrīvoties no iekšējiem bloķējumiem.

KUR? Novietojiet Obsidiānu pie trešās acs, lai pastiprinātu savu intuīciju un saņemtu skaidrību. To var izmantot arī meditācijās un rituālos, lai sasniegtu labāku emocionālo līdzsvaru un iekšējo mieru.

Obsidiāns - mieru sniedzošs un aizsargājošs akmens, kas veicina skaidrību un intuīciju mūsu dzīvē.

Ja saņemat Obsidiānu kā dāvanu, tas būs jūsu uzticamais aizsargs un spēks, kas atvieglos jūsu dzīves ceļu un aizsargās no negatīvas ietekmes.

Obsidiāns palīdz:

  • cilvēkiem, kas meklē aizsardzību un skaidrību, novēršot negatīvu enerģiju un pievēršoties pozitīvai attīstībai un emocionālajam līdzsvaram.
  • tiem, kuri vēlas attīstīt savu intuīciju un spēju saskatīt skaidrību savā dzīves ceļā, atbrīvojoties no iekšējiem šķēršļiem un nevēlamām enerģijām.
  • cilvēkiem, kas saskaras ar stresu un izmisumu, palīdzot atbrīvoties no negatīvām jūtām un sasniegt harmoniju savā iekšējā pasaulē.

Iepazīsties ar mūsu Obsidiāna kristāla plašo kolekciju. Atklāj šī burvīgā kristāla valdzinošo enerģiju un skaistumu!

Pieraksties jaunumiem no Kristālu Spēks

Uzzini par jauniem rakstiem pirmā!

turpināt lasīt