Serdoliks

Serdoliks

Avanturīns Lasīšana Serdoliks 2 minūtes Nākamais Fluorīts
Serdoliks - dziedinošs un enerģētisks meditācijas akmens, kas palīdz sasaistīties ar Zemes enerģiju un veicina stabilu un stipru pamatu.
Zodiaks: Mežāzis (Capricorn), Jaunava (Virgo), Lauva (Leo), Vēzis (Cancer), Dvīņi (Gemini), Vērsis (Taurus), Auns (Aries)
Čakras: 

1. saknes Muladhara, 2. krusta kaula, sakrālā, 3. saules pinuma Manipuru, 6. trešās acs (Third Eye) Adžnu

 Enerģija: Dziedināšanas, Projektīvā Jan (izdala enerģiju, aktivizē), Spēju

 

KĀPĒC? Serdoliks spēj būt iedarbīgs līdzeklis, lai atjaunotu mūsu saikni ar Zemi un atgūtu spēku. Tas palīdz atbrīvoties no negatīvas enerģijas, atjaunojot harmoniju un mūsu dzīves enerģijas plūsmu. Šis akmens veicina pozitīvu attieksmi, dzīvesprieku un radošumu.

KĀ? Lietojot Serdoliku meditācijām, mēs varam sajust tā spēcīgo enerģiju, kas stimulē kreativitāti un dod iedvesmu jaunām idejām. Tas ir kā enerģijas sprādziens, kas dod mums drosmi un enerģiju.

KUR? Novietojiet Serdoliku pie sakrālās čakras (zem vēdera), lai atklātu dzīvesprieku, kreativitāti un seksualitāti. To var arī izmantot meditācijās un rituālos, lai sasaistītos ar Zemes enerģiju un atjaunotu savu enerģiju.

Serdoliks - enerģētisks un dziedinošs akmens, kas piepilda dzīvi ar spēku un dzīvesprieku.

Ja saņemat Serdoliku kā dāvanu, tas nesīs piepildījumu enerģijā un pozitīvās vibrācijās jūsu dzīvē.

Serdoliks palīdz:

  • cilvēkiem, kas meklē saskaņu ar Zemi un atjauno saikni ar dabas enerģiju, atbrīvojoties no negatīvas ietekmes un sasaistoties ar dzīvesprieku.
  • tiem, kas vēlas atklāt savu kreativitāti un iedvesmu, lai radītu jaunas idejas.
  • cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu seksualitāti un sasaistīties ar savu dzimumu, veicinot harmoniju un labklājību dzimumattiecībās.
  • cilvēkiem, kas vēlas atjaunot savu enerģiju un dzīvesprieku, atgūstot spēkus un entuziasmu dzīvē. Serdoliks ir kā atmodas signāls, kas dod jaunu enerģiju un iedvesmu. Tas ir ideāls akmens, lai atklātu savu radītību un iegūtu prieku no mazām lietām.

Iepazīsties ar mūsu Serdolika kristāla plašo kolekciju. Atklāj šī burvīgā kristāla valdzinošo enerģiju un skaistumu!

Pieraksties jaunumiem no Kristālu Spēks

Uzzini par jauniem rakstiem pirmā!

turpināt lasīt