Avanturīns

Avanturīns

Astrofilīts Lasīšana Avanturīns 2 minūtes Nākamais Serdoliks
Avanturīns ir vērtīgs meditācijas akmens, kas sniedz iespēju sevi saskaņot ar dažādām dzīves jomām un piešķirt mūsu enerģijai mieru un stabilitāti. 
Zodiaks: Jaunava, Vēzis, Vērsis, Auns 
Čakras: 

4. sirds (Heart) Anahata, Aktivizē visas čakras atkarībā no krāsas

 Enerģija: Projektīvā Jan (izdala enerģiju, aktivizē)

 

KĀPĒC? Avanturīns ir kā ceļvedis uz mieru un emocionālo līdzsvaru. Tas ir lielisks akmens, lai palīdzētu atbrīvoties no iekšējās spriedzes un rast mieru sirdī. To var izmantot arī, lai veicinātu mīlestību, harmoniju un labklājību dzīvē.

KĀ? Lietojiet Avanturīnu meditācijās, lai savienotos ar savu augstāko Es un sirds centru. Tas palīdzēs atbrīvoties no iekšējiem bloķējumiem un sasprindzinājumiem, kā arī paīdzēs atjaunot emocionālo līdzsvaru un saskaņu.

KUR? Novietojiet Avanturīnu pie sirds, lai pastiprinātu mīlestību un saskaņu savā dzīvē. To var arī izmantot rituālos un meditācijās, lai pievērstu labklājību, mīlestību un mieru.

Avanturīns ir kā mīlestības un miera akmens, kas spēj sniegt harmoniju un izlīdzināt dzīves ceļu. Tā enerģija piepilda dvēseli ar mieru un palīdz izprast mūsu saistību ar visu apkārtējo.

Ja saņemat Avanturīnu kā dāvanu, tas dos jums ilgstošu mieru un labklājību dzīvē. Tas veicinās emocionālo līdzsvaru un saskaņu, sniedzot mīlestību un siltumu jūsu sirdī.

Avanturīns palīdz:

  • māksliniekiem un mūziķiem, lai sevi saskaņotu ar savu radošo enerģiju un atklātu jaunas izpausmes ceļus.
  • finanšu profesionāļiem un biznesa vadītājiem, lai pievērstu labklājību un panākumus uzņēmējdarbībā, radot stabilu pamatu savai materiālajai labklājībai.
  • mīlestības un attiecību jomā, veicinot saskaņu un sapratni starp partneriem un sniedzot emocionālu atbalstu tiem, kas vēlas atrast emocionālo līdzsvaru un mieru, mazinot stresu, spriedzi un nepārtrauktu prāta kņudēšanu.
  • mākslīgu un harmonisku mājvietu radīšanā, nodrošinot mājīgumu un sajūtu par mieru savā telpā.
  • rituālos un meditācijās, lai pievērstu mieru un harmoniju dzīvē un saņemtu atbalstu no Dievišķās enerģijas.

Iepazīsties ar mūsu Avanturīna kristāla plašo kolekciju. Atklāj šī burvīgā kristāla valdzinošo enerģiju un skaistumu!

Pieraksties jaunumiem no Kristālu Spēks

Uzzini par jauniem rakstiem pirmā!

turpināt lasīt