Pirkumiem virs 30 EUR BEZMAKSAS PIEGĀDE! 🚚

Kā enerģētiski attīrīt kristālus?

Kristāli noteikti jāattīra no negatīvam vibrācijam, kuras tas ir uzņēmis līdz nonācis pie Jums!

Ne visiem kristāliem piemērotas būs visas metodes. Jāatceras, ka tie ir ddabas minerāli un ķīmiskās reakcijas tos var sabojāt. Tāpēc pirms veiciet jebkādas darbības, pameklējiet informāciju ko tieši drīkst darīt ar Jūsu īpašumā esošo kristālu.

Kamēr jūsu kristāli nav jutīgi ne pret gaismu, ne ūdeni, jūs varat iegremdēt kristālu bļodā ar jūras sāli un ūdeni un pēc tam ievietot to spožā saules gaismā. Saule vēl vairāk aktivizēs pašu attīrošo ūdeni, un, kad akmens attīrīsies, saules gaisma sāks akmeni uzlādēt.

Šeit ir vēl pāris vienkāršas metodes:

ŪDENS METODE
Vislabāk der tiem, kas dzimuši ūdens zīmē. Atrodiet kādu avotu, strautu vai ūdenskritumu un paturiet kristālus tekošā udenī, ja nav šadu iespēju, izmantojiet stikla trauku kurā ieliets avota ūdens. Ja vēlaties, varat savus kristālus aizvest uz jūru un attīrīt ar sāļo jūras ūdeni.


Atceraties, ka sāls var sabojāt kristālu tapēc, pēc tam, kristālu nomazgājiet tīrā ūdenī.

ZEMES METODE
Īpaši efektīva tiem, kas dzimuši zemes zīmē. Ierociet kristālus zemē un atstājiet uz 1 diennakti. Ja nav tādu iespēju, ielieciet puķupodā un uzberiet pa virsu zemi. Kad kristāli izņemti no zemes, tie rūpīgi jānomazgā tīrā avota ūdenī.

UGUNS METODE

Ļoti piemērots tiem, kas dzimuši uguns zīmē. Aplieciet kristāliem visapkārt sveces, aizdedziet tās un ļaujiet tām pilnībā izdegt.

Varat arī kristālus paturēt svecītes liesmā, bet centieties tos nesabojāt!

APKVĒPINĀŠANAS METODE
Iedarbīga tiem, kas dzimuši gaisa zīmē. Aizdedziniet kvēpināmo nūjiņu, nopūtiet liesmu un turiet kristālu dumos, līdz nūjiņa ir izkvēpusi. Dūmi ļoti labi atbrīvo no negatīvam vibrācijām.

ZIEDU METODE

Noderīga visiem. Dažus ziedus vai ziedlapiņas novieto tīra stikla traukā. Tad ieliec kristālus dziļi ziedos, lai būtu parklāti un atstajiet uz diennakti. Mēģiniet piemeklēt tādus ziedus, kas vislabāk atbilst kristāla krāsai. Piem.sarkanajam kvarcam vispiemērotakās ir sarkanu rožu ziedlapas.