Kas ir selenīts?

Selenīts

Lasīšana Selenīts 3 minūtes Nākamais Sodalīts

Selenīts- brīnišķīgs akmens meditācijām un garīgajām praksēm, tas palīdz savienoties ar dažādu līmeņu kosmiskām enerģijām – eņģeļiem, mūsu garīgajiem pavadoņiem. Turot selenītu rokā un meditējot ar to mēs varam viegli savienoties ar savu augstāko Es. Tas mūsu auru piepilda ar Gaismu. Pēc meditācijas ieteicams apzināti sazemēt savu enerģiju.

Zodiaks: Vēzis, Vērsis
Čakras: 

 6. trešās acs (Third Eye) Adžnu, 7. vainaga (Crown) Sahasrara, Augstākā vainaga (aktivizē visas)

 Enerģija:
Aizsardzības, Dziedināšanas, Maigā, sievišķīgā, uzņemošā enerģija Iņ, Mīlestības, Spēju

 

Selenīts ir pašattīrošs kristāls, kas neuzsūc negatīvo enerģiju. Izmantojiet to kā līdzekli, lai attīrītu vietu vai uzlādētu citus kristālus.

KĀPĒC? Lai sajustu sargeņģeļu un garu pavadoņu klātbūtni. Lai materiālajā plānā justos aizsargāts. Selenīts ir pazīstams ar savu saikni ar garīgajām būtnēm, un to var izmantot, lai izsauktu aizsardzību un drosmi.

KĀ? Selenīts sniedz tā īpašniekam garīgo skaidrību, ļaujot atbrīvot intelektuālos un psihiskos ierobežojumus. Tas rada miera sajūtu un mierīgu telpu, lai jūs varētu sasniegt labklājību un aizsardzību.

KUR? Selenītu varat izmantot arī mājās vai telpās, kur veicat rituālus, ​​tas izstaro dziedinošo gaismas klātbūtni.

Selenīts ir minerāla - ģipša paveids. Selenīts ir kristālisks, caurspīdīgs, ļoti tīrs ģipsis. Diemžēl šis skaistais minerāla paveids ir ļoti mīksts - dzidrās, caurspīdīgās šķautnes viegli ieskrāpēt pat ar nagu. Ļoti plāni ģipša kristāli ir elastīgi - tos var nedaudz locīt, taču tie viegli lūst.

Selenīts - Mēness akmens, kura spējas pieaug Jauna mēness laikā, pastiptinot arī akmens krāsu.  Selenītu attīta, novietojot mēnessgaismā, tas attīrās uz vielnaikus uzņem sevī mēnessgaismas starojumu. Novietots uz darba galda mākslīgajā apgaismojumā vai uz palodzes dabīgajā gaismā, tas savu enerģiju un starojumu atdos daudz spēcīgāk. Savukārt novietots zem spilvena, selenīta gabals dos apskaidrību, palīdzēs saprast jūsu dvēseles alkas un apjaust zemapziņā slēpto informāciju. 

Ja saņemat selenītu kā dāvanu, tas kalpos ilgi, vairos labklājību un nesīs veiksmi.

Selenīts palīdz:
  • oratoriem, laba dāvana diktoriem, skolotājiem un partiju darboņiem. Pastiprina saimnieka mēness īpašības - emocionalitāti, tieksmi pēc mājīguma, vēlmi ceļot. Piešķir sapņainību, maigumu, aktivizē atmiņas.
  • Labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, palīdz attīstīt intelektu un stiprina gribasspēku, palīdz koncentrēties.
  • izvairīties no trauksmes un nemiera. Tiem, kuri nokļuvuši sarežģītās situācijās, selenīts palīdzēs skaidri apzināt situāciju un atrast izeju. Palīdzēs samierināt strīdniekus, ātrāk aizmirstot pāridarījumus un aizvainojumus.

Iepazīsties ar mūsu Selenīta kristāla plašo kolekciju. Atklāj šī burvīgā kristāla valdzinošo enerģiju un skaistumu! 

 

Pieraksties jaunumiem no Kristālu Spēks

Uzzini par jauniem rakstiem pirmā!

turpināt lasīt