Rozā kvarcs

Rozā kvarcs

Sodalīts Lasīšana Rozā kvarcs 2 minūtes Nākamais Riolīts
Rozā kvarcs - mīlestības un emocionālās harmonijas akmens, kas palīdz atbrīvoties no negatīvas enerģijas un pievērsties mīlestības un labestības veicināšanai.
Zodiaks: Udensvīrs (Aquarius), Svari (Libra), Jaunava (Virgo), Vērsis (Taurus), Auns (Aries)
Čakras: 

4. sirds (Heart) Anahata

 Enerģija: Mīlestibas, Uzņēmīgā Iņ (uzņem enerģiju)

 

KĀPĒC? Rozā kvarcs kalpo kā uzticams mīlestības un emocionālā atbalsta akmens. Tā mīkstā enerģija palīdz mums atbrīvoties no negatīvas ietekmes un pievērsties mīlestības izpausmei un saņemšanai. Tas sniedz sirdij mirdzošu mieru un maigumu, veicinot emocionālo līdzsvaru.

KĀ? Izmantojot Rozā kvarcu meditācijās, mēs spēsim atvērt sirdi mīlestībai un labestībai. Tas mums palīdzēs dziedināt emocionālās brūces un atjaunot sirds harmoniju. Meditējot ar Rozā kvarcu, mēs esam saņēmīgāki un uzņēmīgāki pret mīlestību, lai to izpaustu pret sevi un citiem.

KUR? Novietojiet Rozā kvarcu pie sirds, lai atvērtu mīlestības plūsmu un harmoniju. To var arī izmantot meditācijās un rituālos, lai pievērstu mieru, mīlestību un emocionālo harmoniju.

Rozā kvarcs - mīlestības un emocionālās harmonijas avots, kas sniedz mums mīlestību, siltumu un saskanību dzīvē.

Ja saņemat Rozā kvarcu kā dāvanu, tas nesīs mīlestību, emocionālo līdzsvaru un harmoniju jūsu dzīvē. Tas būs kā mātes roka, kas apskauj un sniedz mīlestību, drošību un siltumu.

Rozā kvarcs palīdz:

  • cilvēkiem, kas meklē mīlestību un emocionālo dziedināšanu, atbrīvojot sirdi no negatīvas enerģijas un pievēršoties mīlestības izpausmei un saņemšanai.
  • tiem, kuri vēlas atjaunot emocionālo līdzsvaru un saskaņu ar savu iekšējo būtību.
  • cilvēkiem, kam nepieciešams emocionāls atbalsts un siltuma sajūta, lai dziedētu sirds brūces un atjaunotu sirdi ar mīlestību.
  • cilvēkiem, kas cenšas izpaust mīlestību un rūpes pret sevi un citiem, veicinot sirdi pilnu ar mīlestību un mākslu rūpēties par citiem. Rozā kvarcs ir ideāls akmens, lai atbrīvotos no negatīvas enerģijas un pievērstos mīlestības un emocionālās harmonijas veicināšanai savā dzīvē.

Iepazīsties ar mūsu Rozā kvarca kristāla plašo kolekciju. Atklāj šī burvīgā kristāla valdzinošo enerģiju un skaistumu!

Pieraksties jaunumiem no Kristālu Spēks

Uzzini par jauniem rakstiem pirmā!

turpināt lasīt