Citrīns

Citrīns

Riolīts Lasīšana Citrīns 2 minūtes Nākamais Dūmu kvarcs
Citrīns - saules staru akmens, kas nes dzīvesprieku un enerģiju, radot siltu optimisma atmosfēru mūsu dzīvē.
Zodiaks: Svari (Libra), Jaunava (Virgo), Lauva (Leo), Dvīņi (Gemini), Auns (Aries)
Čakras: 

1. saknes Muladhara, 2. krusta kaula, sakrālā, 3. saules pinuma Manipuru[, 4. sirds (Heart) Anahata, 7. vainaga (Crown) Sahasrara

 Enerģija: Aizsardzības, Dziedināšanas, Laimes, Naudas, Projektīvā Jan (izdala enerģiju, aktivizē), Uzņēmīgā Iņ (uzņem enerģiju)

 

KĀPĒC? Citrīns ir ideāls akmens, lai uzlādētu sevi ar pozitīvu enerģiju un dzīvesprieku, jo mēs ikdienā esam pakļauti stresam un negatīvajām emocijām. Citrīna enerģija ir kā spēcīgs pretlīdzeklis, kas ļauj mums aizmirst pagātnes rūpes un koncentrēties uz pozitīvo nākotni. Tas sniedz mums spēku un apņēmību veikt pārmaiņas, saskaroties ar grūtībām ar pašpārliecinātību.

KĀ? Citrīna enerģija ir kā dzirkstoši saules stari, kas iekļaujas mūsu sirdīs un dvēselēs, liekot mums justies laimīgiem un optimistiskiem. Lietojiet Citrīnu meditācijās, lai paplašinātu savu pašapziņu un atbrīvotos no ierobežojumiem, kas bieži liek mums šaubīties par savām spējām. Tas veicina spēju realizēt savas idejas un sasniegt mērķus ar enerģiju un apņēmību.

KUR? Novietojiet Citrīnu pie saules pinuma, lai palielinātu pašpārliecinātību un radīšanas spējas. Šis enerģijas avots ļauj mums pievērsties pozitīviem uzskatiem un radošam domāšanas veidam. To var arī izmantot meditācijās un rituālos, lai uzlādētu sevi ar dzīvesprieku un pozitīvismu, veicinot pozitīvas pārmaiņas un pieņemot optimistisku dzīves redzējumu.

Citrīns - kā saules staru pārnesējs, tas ir enerģijas devējs un dzīvesprieka akmens, kas rada spēcīgus pozitīvās enerģijas viļņus, ļaujot mums justies motivētiem un dzīvespriecīgiem.

Ja saņemat Citrīnu kā dāvanu, tas nesīs sauli un optimistisku enerģiju jūsu dzīvē, kļūdams par spēcīgu atbalsta un iedvesmas avotu.

Citrīns palīdz:

  • cilvēkiem, kuri meklē dzīvesprieku un enerģiju, atbrīvojoties no negatīvās ietekmes un atklājot sevī pozitīvu sajūtu.
  • cilvēkiem, kas vēlas palielināt pašpārliecinātību un izturību, lai sasniegtu savus mērķus un radītu labāku nākotni.
  • tiem, kas meditē un cenšas pievērsties radošumam, palielinot savu spēku un apņēmību radīt pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.
  • cilvēkiem, kuri cieš no pesimisma un negatīvas domāšanas. Citrīns ir kā saules staru spēku devējs, kas palīdz uzlādēt mūs ar pozitīvu un spēcinošu enerģiju, ļaujot mums skatīties uz priekšu ar mērķtiecību un optimismu.

Iepazīsties ar mūsu Citrīna kristāla plašo kolekciju. Atklāj šī burvīgā kristāla valdzinošo enerģiju un skaistumu!

Pieraksties jaunumiem no Kristālu Spēks

Uzzini par jauniem rakstiem pirmā!

turpināt lasīt